Niemal z każdym dniem wzrasta liczba suplementów diety na odchudzanie. Niestety większość z nich nie jest warta uwagi. Bardzo trudno odnaleźć produkt, który spełnia wszelkie nasze oczekiwania i wymagania. Wystarczy poświęcić nieco swojego czasu oraz trochę się rozejrzeć, na przykład w internecie, wpisując odpowiednie zapytanie w jedną z dostępnych wyszukiwarek internetowych oraz przeglądając wyniki, które pojawiły się przed naszymi oczami.

Co należy wiedzieć o koktajlu Shake One. Po pierwsze koktajl Shake One ma w składzie białko, które przyczynia się do powiększenia masy mięśniowej. Po drugie do wyboru mamy 2 podstawowe smaki koktajlu: waniliowy lub czekoladowy. Po trzecie można go wymieszać z mlekiem lub mlekiem sojowym lub innym mlekiem roślinnym.

Interesującym produktem wspomagającym kontrolą wagi jest przekąska Burn One, która zapewnia dodatkową energię przed ćwiczeniami lub wysiłkiem fizycznym. Burn One jest nie tylko zdrowy ale i pyszny. Swoje cechy zawdzięcza unikalnemu składowi, a jego tajemnicą jest brak cukru. To cytrynowy proszek wzbogacony o składniki wspierające metabolizm i stymulujące produkcję energii w organizmie takie jak: L-karnityna, zielona herbata, żeń-szeń syberyjski, guarana.

Warto nadmienić jeszcze o kilku istotnych szczegółach, dzięki którym odchudzanie w ramach wyzwania OneDiet stanie się jeszcze bardziej motywujące. Po pierwsze to poręczne zakupy – kupując po raz pierwszy masz możliwość otrzymania rabatu na zestawy produktów. Po drugie będziesz mieć wsparcie społeczności Calivita. A jeśli zarekomendujesz tę metodę innym osobom będziesz otrzymwać swoje zestawy produktów taniej. Możesz również zarabiać jako Calivita Distributor.

Wypada podać jeszcze parę podstawowych szczegółów na temat firmy Calivita. Mianowicie firma powstała 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Teraz Jej twórcy nie tylko rozumieli problem nadwagi na świecie, ale postanowili skutecznie go rozwiązać. Zaprojektowali formułę OneDiet, która opiera się na produktach zastępujących posiłek. W taki sposób wyeliminowano głodówki czy efekt jo-jo.

Comments are closed.