Baner reklamowy – Wydruk na banerze Frontlit o gramaturze 440 gr. Wydruk w rozdzielczości od 360 x 360 dpi. do 1440 x 1440 dpi
Druk na atramentach twardym solwentem dzięki czemy jakość oraz trwałość wyduku jest rewelacyjna.
Baner oczkujemy co 50 cm.
Gwarantujemy szybki termin realizacji z dnia na dzień.
Maksymalna szerokość druku bez łączenia 180 cm. Różne rozmiary i ustawienia, dopasowane do konkretnego Klienta, charakteryzują nasze systemy. Można je bowiem konfigurować w dowolny sposób, w zależności od potrzeb i wynajętej przestrzeni promocyjnej.

Ścianka reklamowa doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju targi, prezentacje, konferencje, itp.
Z odpowiednią grafiką ścianka będzie doskonale prezentować firmę. Po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli.
Konstrukcja ścianki wykonana jest z odpornego stopu aluminium. Dołączono także specjalne listwy magnetyczne mocujące panele do konstrukcji, co umożliwia łatwe i sprawne montowanie jak i rozmontowywanie całego systemu.
Druk wykonany technologią cyfrową gwarantuje wysoką jakość oraz doskonałe odwzorowanie kolorów. Dwustronne zabezpieczenie specjalnymi laminatami zwiększają trwałość paneli, natomiast tylny laminat zawierający aluminium chroni przed przenikaniem światła zza ścianki. Duże wymiary stoisk targowych przekładają się na moc marketingową, co doceniają zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i małe, dopiero rozwijające się przedsiębiorstwa.

Roll up z wydrukiem obecnie ta forma reklamy jest coraz bardziej popularna m. in. dlatego, że wręcz idealnie nadaje się na targi czy prezentacje.
Po jego złożeniu zmieści się w bagażniku auta a nawet pod fotelem w domu czy biurze.
Oferowany Roll up zawiera koszty nadruku dostarczonej przez klienta grafiki.
Wydruk grafiki na banerze o gramaturze 440 g.
Łatwość i szybkość montażu, przy tworzeniu dużych powierzchniowo systemów graficznych to podstawowe cechy ścianki. Rozkładanie i składanie systemu nie wymaga specjalistycznych umiejętności dzięki czemu funkcję tę można powierzyć każdemu. Nie zabiera to wiele czasu i całe stoisko można wykorzystywać wiele razy w różnych miejscach.

Comments are closed.