Niemal z każdym dniem rośnie liczba suplementów diety na naszym rynku. Niestety większość z nich nie jest warta uwagi. Czasem trudno odnaleźć produkt, który spełnia wszelkie nasze oczekiwania oraz wymagania. Wystarczy poświęcić nieco swojego czasu oraz trochę się rozejrzeć, na przykład w internecie, wpisując stosowne zapytanie w jedną z dostępnych wyszukiwarek internetowych i przeglądając wyniki, które pojawiły się przed naszymi oczyma.

Świetną jakością oraz skutecznością wyróżniają się produkty firmy Calivita. Właśnie z myślą o Tobie została stworzona strona Pharmavita, gdzie można prędko odszukać najbliższy salon sprzedaży suplementów diety firmy Calivita. Do wyboru mamy apteki plus Salony producenta zlokalizowane są w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Jeśli mieszkasz w tych miastach przeczytaj poniżej i dowiedz się gdzie jest położony salon producenta w twoim mieście.

Jeśli poszukujesz dobrze przyswajalnych minerałów i witamin to najlepiej będzie jeśli zapoznasz się z produktami firmy Calivita. Marka ta ceniona jest za najwyższą jakość suplementów naturalnych. Oferta firmy obejmuje między innymi chelatowane minerały jak np. Iron Plus – żelazo, Chelated Zinc – chelatowany cynk, Pro Selenium – selen w połączeniach organicznych a również witaminy Full Spectrum czy Senior Formula.

Powszechnie wiadomo, że błonnik jest istotnym elementem w diecie człowieka. Do tego może on stanowić skuteczne wsparcie w odchudzaniu. Ale czy dowolny błonnik jest tak samo skuteczny? Okazuje się, że najlepsze efekty daje mieszanina błonnika nierozpuszczalnego i rozpuszczalnego w wodzie. Takie właściwości ma właśnie błonnik zawarty w Nopalu, dostępny w suplemencie Nopalin, który perfekcyjnie sprawdza się w kuracjach odchudzających a także oczyszczających.

Yucca od dawna znana była jako wspaniały środek oczyszczający i odtruwający. Nic dziwnego bo ekstrakt z jukki zawiera chlorofil oraz liczne antyoksydanty i inne związki aktywne. Jukka wspomaga oczyszczanie, usuwa nagromadzone w organizmie metale ciężkie np. ołów, na dodatek jukka wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji oraz polepsza trawienie. Wyciąg z jukki można znaleźć w produkcie Pure Yucca marki Calivita.

Comments are closed.