Kocyk dla dziecka to bardzo potrzebne i przydatne akcesorium. Jest to też idealny pomysł na prezent, jako że zawsze jest potrzebny. Standardowo kocyki dla chłopców są w kolorze niebieskim, a dla dziewczynek w kolorze różowym. Warto trzymać się tej utartej kolorystyki, jako że upominki dla dzieci są dosyć wrażliwym tematem i nie warto tutaj ryzykować.

Kocyk z haftem może posiadać wyhaftowane imię dziecka, ale także większą ilość znaków. Poza dosyć oczywistym wyhaftowaniem także nazwiska, można zawrzeć na kocyku także datę urodzenia dziecka oraz dedykację – będzie stanowić wyjątkową pamiątkę przykładowo od dziadków czy dalszej rodziny, a rodzice maluszka także z pewnością się ucieszą z tak praktycznego upominku.

Szatka do chrztu z imiennym haftem jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które będą przygotowywać maluszka do chrztu świętego. Owa szatka z racji swojego tradycyjnie białego koloru jest bardzo dobrym materiałem na haft, również odpowiednia sentencja na niej, na przykład cytat z Pisma Świętego, będzie świetnie przypominać o podniosłości wydarzenia, którym jest chrzest.

Kocyk z imieniem dziecka zdobywa coraz większą popularność jako prezent, co wynika nade wszystko z jego praktyczności. Po prostu owy kocyk jest świetnym rozwiązaniem na prezent, ponieważ kocyk jako taki i tak jest potrzebny dla nowo narodzonego maluszka, a poza tym odpowiednia dedykacja, wierszyk bądź cytat wyhaftowany na kocyku będzie przypominał stale o darczyńcy.

Kocyk dla dziecka z odpowiednim haftem imiennym będzie dobrym pomysłem na prezent dla noworodka. Jeśli ktoś z Twoich znajomych spodziewa się dziecka, problem z prezentem dla nich masz praktycznie załatwiony – wystarczy dowiedzieć się, jak chcą nazwać dziecko i odpowiednio wcześniej zamówić kocyk z wyhaftowanym imieniem maluszka, żeby móc pozostać w pamięci znajomych na długo.

Comments are closed.