Calivita w EU – Calivita Lietuvoje stała się synonimem produktów najwyższej jakości. Przeczytaj, które produkty wybrane z takich produktów jak Paraprotex, Noni, Triple-Potency Lecithin, Aquarion oraz inne produkty Calivita najlepiej trafiają w twoje potrzeby zdrowotne. Wszystkie produkty Calivita w tym również produkty z oferty globalnej takie jak Super Mega 50 TrimeX WMS czy Ocean 21 można nabywać we wszystkich krajach europejskich w tym też we Francji.

Ocean 21 firmy Calivita Lietuva kompleksowo oczyści Twój organizm. Jest to kompozycja morskich alg, aloesu, pau d”arco z wyciągami z marchwi, borówki i kompleksu minerałów pochodzących z alg, to wyjątkowy produkt na skalę światową. Ocean 21 ma ogromne znaczenie w oczyszczaniu organizmu, silnie odkwasza, oczyszcza z metali ciężkich a co więcej wzmacnia Twój organizm.

Noni to niezwykła roślina. Jej owoce mają nader sporo korzystnych dla nas związków takich jak minerały, witaminy, aminokwasy a co więcej inne takie jak dobrze poznana prokseronina. To właśnie ona wpływa na regenerację organizmu tak ważną w ciężkich chorobach. Najlepiej byłoby jeść świeże owoce noni na co dzień alternatywnie pić sok z owoców noni ale tylko niespasteryzowany tego rodzaju jak np. Organic Noni Calivita Lithuania.

Niektórzy lekarze oraz przede wszystkim specjaliści z dziedziny medycyny naturalnej niesłychanie często przypisują swym pacjentom kurację oczyszczające organizm. W zależności od potrzeb możemy wybierać suplementy oczyszczających z toksyn takich jak np. Pure Yucca bądź oczyszczających z pasożytów jak np. zestaw na pasożyty Calivita Lietuva, w skład którego wchodzi Ac Zymes, Nopalin i Paraprotex

Mega B-Complex to nietypowy suplement, który zawiera duże dawki witamin z grupy B, skomponowane w doskonałych proporcjach. Witaminy te są ciągle przyswajane przez organizm, gwarantując tym samym prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Mega B-Complex Calivita Lithuania jest zalecany zwłaszcza w celu zmniejszenia siwienia czy wypadania włosów a również nawilżenia wysuszonej skóry a poza tym prawidłowego tworzenia krwi.

Comments are closed.